0800-335-426 (безкоштовно)
Служба пiдтримки:

6 корисних видань для провізорів та фармацевтів

Кожний керівник чи працівник аптеки (фармацевт, провізор та ін.), як і працівник будь-якої іншої галузі повинен бути в курсі всього, що в ній відбувається. Оперативно отримувати інформацію про препарати, знати останні тенденції та новинки фармацевтичного ринку, слідкувати за перспективними розробками у цій сфері. І, звичайно, тут у нагоді стаються спеціалізовані медичні видання, орієнтовані на якомога ширше коло працівників аптек. Ми вирішили проаналізувати український ринок та зробити добірку саме таких корисних видань.

«Щотижневик АПТЕКА»

Як відзначається на головній сторінці сайту видання, газета «Щотижневик АПТЕКА» виходить з 1995 року. Наразі це найпопулярніше спеціалізоване медичне інтернет-видання для лікарів, провізорів та фармацевтів, студентів медичних і фармацевтичних ВУЗів. У тижневику АПТЕКА можна знайти новини, аналітику та законодавство, яке стосується діяльності аптек та фармацевтичної галузі в цілому.

Сайт: apteka.ua

Журнал «Рецепти аптечних продаж»

Журнал орієнтований на якнайширше коло працівників аптек. Він висвітлює оперативну, об'ємну інформацію про препарати, останні тенденції та новинки фармринку, а також перспективні розробки у цій сфері. Крім того, журнал надає трибуну аптекарям, провізорам, фармацевтам та виробникам лікарських препаратів. «Рецепты аптечных продаж» допомагають співробітникам аптек завжди бути в курсі новинок на фармацевтичному ринку, відмінно орієнтуватися в парафармацевтичних товарах, постійно удосконалювати якість консультацій і підвищувати рівень обслуговування.

Сайт: amm.net.ua

Журнал «Мистер Блистер»

Як вказується на сайті журналу для аптек, на ринку спеціалізованої пресі він вже 16років, за які було випущено 161 номер. Наразі, щорічно видається 10 номерів журналу. Тираж видання - 13 тис. екземплярів. При цьому 12,5 тис. аптек отримують журнал безкоштовно. Один випуск читають одразу 10 провізорів і фармацевтів. Видання поширюється у всіх обласних центрах та великих містах.

Сайт: misterblister.kiev.ua

Журнал «Фармацевт практик»

Журнал орієнтований виключно для медичних та фармацевтичних працівників. На сайті видання наголошують, що вся інформація про лікарські засоби та їх застосування, яка публікується в журналі, представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування.

Сайт: fp.com.ua

Журнал «Современная фармация»

Це спеціалізоване видання для професіоналів галузі, які пргнуть бути в курсі всіх подій фармацевтичного ринку і використовувати на практиці передові досягнення в області медицини і фармації. Читацька аудиторія журналу – це керівники аптек, провізори-первостольники, практикуючі лікарі, керівники дистриб'юторських компаній. Тираж видання – 9 тис. екземплярів, плюс 11 тис. підписників електронної версії. 75% тиражу поширюється за підпискою, 25% - на спеціалізованих виставках, конференціях та семінарах. Кожний друкований номер читає 4-5 спеціалістів.

Сайт: modern-pharmacy.com.ua

Журнал «Навигатор Фармации»

Це спеціалізоване науково-популярне видання, яке грамотно поєднує в собі як експертне інформаційне наповнення, спрямоване на отримання інформації про сучасні продукти і новинки фармацевтичної галузі, так і актуальну інформацію про події в світі фармації, тенденції розвитку та досягнення фармацевтичних компаній, цікаві акційні матеріали, націлені на активізацію персоналу аптек. Публікації в журналі призначені як для фахівців зі стажем, так і початківців, які зацікавлені у своєму професійному зростанні та підвищенні кваліфікації. Журнал поширюється за підпискою. Читацька аудиторія - персонал аптек (провізори, фармацевти, працівники відділу закупівель, завідувачі), керівники закладів охорони здоров'я, науковці, лікарі-куратори з страхових компаній, співробітники та студенти спеціалізованих ВНЗ, а також працівники системи постачання фармацевтичних підприємств і комерційних організацій.

Сайту немає.
СЛУЖБА ПІДТРИМКИ: 0800-335-426 (безкоштовно)
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
СЛУЖБА ПІДТРИМКИ:
0800-335-426
(безкоштовно)
Пн-Пт: 09:00-17:00
ПОДАТИ ЗАЯВКУ
ПОДАТИ ЗАЯВКУ
© Поліклініка без черг
2016-2019
Служба пiдтримки:
0800-335-426 (безкоштовно)
Пн - Пт: 09:00 - 17:00
Київ, вул. Жилянська, 75
info@newmedicine.com.ua
© ТОВ «Поліклініка без черг», 01032, м. Київ,
вул. Жилянська, будинок 75, пiдїзд 2, офіс 5